HAKKIMIZDA

Geniş hizmet ağı ile en efektif taşımacılık modellerini kullanarak hizmet veren Best Line Lojistik teknolojiyi en üst seviyede tutan, uzun yıllara dayanan sektörel ve operasyonel uzmanlığını kullanarak;  basta Balkan ülkeleri olmak üzere tüm Avrupa ülkeleri arasında parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Deneyimli, Şeffaf, Güvenilir ve Hızlı Hizmet

Forwarding becerimiz ile birçok farklı sektördeki müşterilerimize; müşteri yönetimini benimseyen tecrübeli ekibimizle; alternatif çözümleri sunmaktayız.

Ayrıca gelişime açık ve sürdürebilirlik çalışmalarımızla; operasyon süreçlerinde verimlilik sağlarken, müşterilerimize de takip kolaylığı ve şeffaflık sağlamaktayız.

Hiçbir yabancı sermaye katılımı olmadan tamamıyla öz yerli sermayesi olan firmamız Karayolu, Intermodal taşımacılık, Havayolu, Denizyolu ve depo yönetimi hizmetleriyle başta Avrupa olmak üzere pek çok bölgede de yapılandırmasını sürdürmeye devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Uluslararası lojistik sektöründe değişime ve yeniliklere yeni değerler kazandıran, yeni teknolojileri takip ederek ve müşterilerine en verimli hizmet alternatifleri üreterek çözümler sunan; hizmet kalitesiyle müşteri beklentisini sürekli aşmaya çalışan, etik değerleri yüksek, doğaya karşı sorumluluklarının bilincinde sektördeki vizyonunu geliştirip sağlamlaştıran bir şirket olmaktır.

VİZYONUMUZ

Tüm Avrupa hatlarında çalışan bir lojistik şirketi olarak, sunduğu hizmetin kalitesini sürekli yenileyen; müşterileri, çalışanları ve çözüm ortakları ile birlikte, üretken, teknoloji odaklı, kalite ve güvenilir hizmet anlayışıyla, sosyal sorumluluklarının bilincinde doğaya ve çevreye saygılı bir lojistik çözüm ortağı olmak.

YÖNETİM POLİTİKAMIZ

Uluslararası lojistik sektöründe değişime ve yeniliklere yeni değerler kazandıran, Müşteri beklentilerine karşılık kaliteli, yenilikçi farklı ve ekonomik lojistik çözümler sunmaktır.

Hizmetlerimizde müşterilerimiz ile açık ve güvene dayalı bir iletişim kurmak, Etik değerleri yüksek, doğaya karşı sorumluluklarının bilincinde, tedarikçileri ile karşılıklı yarar ilişkisine inanan ve çalışanlarına değer veren yönetim ve hizmet anlayışını benimseyen, sektördeki

KALİTE POLİTİKAMIZ

Uluslararası lojistik piyasasında teknolojinin hızla geliştiği, yeni taşıma şekillerinin oluştuğu, Müşteri talep ve ihtiyaçlarının sürekli değiştiği ve çeşitliliğinin arttığı günümüz rekabet ortamında, sunduğumuz ve sunacağımız taşımacılık ve diğer tüm operasyonel hizmetler ile ilgili talep ve beklentileri en üst kalite düzeyinde karşılamak temel ilkemizdir.

  • Müşterilerimize tam zamanında, ekonomik, yenilikçi çözümler sunmak
  • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,
  • Entegre lojistik hizmetler
  • Müşteri talepleriyle uyumlu, başarılı ve güvenilir bir kurum olmak,
  • İşine sahip çıkan, işini sürekli geliştiren; takım çalışması uyumlu ekip olmak
  • Yönetim sistemlerinin sürekli iyileştirmek.
  • Tüm uygulanabilir şartlara uyarak sürdürebilirlik sağlamak
  • Konusunda yetkin ekibimizle kaliteden ödün vermeyen bir şirket olmaktır